Помогите разобраться в документах!

Объявления "пропала собака", "найдена собака", "отдам в добрые руки", и т.п.. Любые коммерческие объявления (В том числе о продаже/купле собак) ЗАПРЕЩЕНЫ.
Для участия необходима регистрация.
Мара

Re: Помогите разобраться в документах!

#26 Сообщение Мара » 14 мар 2014, 05:17

Собаки не болеют клещевым энцефалитом.

Катарина
Новичок

#27 Сообщение Катарина » 14 мар 2014, 17:16

Алексей Леонидович писал(а):При чем тут клещевой энцефалит

Предположила из ваших слов

Заголовок сообщения: Re: Помогите разобраться в документах!Добавлено: Сегодня, 03:39
Исключаю потому что регион благополучный а описанные симптомы говорят скорее об энцефалите

Про какой энцефалит говорили вы?

Мара

#28 Сообщение Мара » 18 мар 2014, 13:52

По бешенству спокойный, не про энцефалит шла речь. И это не я говорила,а наш врач, который еще и охотник и владелец двух самоедов... Боюсь, с такими врачами, наша участь печальна.

Катарина
Новичок

#29 Сообщение Катарина » 18 мар 2014, 18:55

Мара писал(а):По бешенству спокойный, не про энцефалит шла речь. И это не я говорила,а наш врач, который еще и охотник и владелец двух самоедов... Боюсь, с такими врачами, наша участь печальна.

Врач сказал, что энцефалит , я у него и спрашиваю какой он имел ввиду , если не клещевой. Я не сильна в медицине. Многого не знаю.

Вообще после долгих копаний в документах , поняли , что концов не найти, к сожалению.. У него было столько хозяев, это просто уму не постижимо ..Мальчика уже не вернуть, пусть ему будет там хорошо. Надеюсь, наше решение было верным. Всем спасибо за советы и за участие. Мы свои ошибки поняли и, чтобы больше не попадать в такие ситуации , решили взять щенка из питомника. Надеюсь , больше вы от меня таких трагичных тем не увидите. Буду писать только о хорошем.

TerrellHap
Новичок

Помогите разобраться в документах

#30 Сообщение TerrellHap » 15 фев 2020, 10:13

Помогите разобраться, в общем друг купил новый комп, стоит семёрка, не работает микрофон с заднего разъёма хотя всё включено и при подключении реалтек определяет -хотели задействовать переднюю панель-она не работает, решил в биосе её включить-когда открыл биос в нём оказалось всего пять пунктов, я даже не нашёл как сделать загрузку с дискабиос синий если что, только шляпные вкл/выкл/авто/,где находятся остальные пункты ? Вторая половина экрана вообще пустая, если что помогите и с микрофоном

FrankJScott
Старейшина

Newest Binary Option Ever

#31 Сообщение FrankJScott » 19 мар 2021, 16:48

In reply to the lady asking about binary options signals apk, best options trading platform for beginners uk, which is the best binary robot, I highly suggest this cool binary broker details or free signals for binary options, the best binary options brokers uk, top binary traders, and don't forget this cool binary option tips not to mention best binary trader in the world, top binary option indicator, forex binary trading signals, as well as this useful binary trading blog which is also great. Also have a look at this awesome binary option url alongside all best free binary options indicators, top binary option indicator, best signal blocker pouch, on top of this worthy binary broker advice alongside all how to play olymp trade, best binary options indicators, top option binary trading, not to mention cool binary trading forum which is also worth a look. I also recommend this fine binary strategy url not to mention binary option signal free, who is the best binary options trader, top binary option signals, and don't forget this useful binary option details not to mention best binary option, which is the best binary robot, binary options signals,, alongside all helpful binary strategy blog which is also great. Finally, have a look at this good binary option recommendations for good measure. See more Most Top Rated Binary Trading Ever ff5e0c8

FrankJScott
Старейшина

Most Excellent Cigar Accessories Online

#32 Сообщение FrankJScott » 31 май 2021, 22:14

In response to the guy asking about electronic cigar humidor, cheap cigar humidor accessories, cigar humidor for beginners, whynter cigar humidor 2.5, vintage cigar cabinet, newair humidor blog, personalized cigar humidor set, I highly suggest this highest rated newair humidor article info not to mention cigar humidor setup, newair electric humidor review article, desktop humidor plans, cigar humidor cabinet electronic, best wineador cigar humidor review, top ten best electronic cigar humidors, best desktop humidors for cigars, in wall small cigar humidor, building a cigar cabinet humidor, brookstone desktop humidors, look at this awesome cigar cabinet humidifier recommendations not to mention cigar humidor gumtree, whynter cigar humidor drawers, travel cigar humidors, 1st class cigar humidors, cigar humidor maintenance, cigar buyers review, newair cc 100h post, cigar humidor humidity too high, homemade cigar humidor box, cheap cigar humidor accessories, try this awesome digital hygrometer for cigar humidor round tips for electric humidor cooler, small cigar humidor boxes, travel cigar humidor canister, digital hygrometer for cigar humidor round, wineador cigar humidor blog, site as well as custom cigar cabinet, cigar humidor cabinet standing, desktop humidor mini, newair humidor article, small humidor with hygrometer, large cigar humidors for sale, cigar humidor box how it works, wooden cigar humidor, vintage cigar humidor cabinet, electric cigar humidor cabinets, try this top rated cigar humidor how it works details for cigar humidor building plans, cigar humidor cabinet 500 count, small desktop humidor ratings, cigar humidors for sale near me, air purifier for cigar smoke article, See More Highest Rated Cigar Accessories Online 3418732

Ответить